Lalalandię założyłam w 2017 roku. Inspiracją do tego było pojawienie się na świecie moich szkrabów i udział w kursach gordonowskich, prowadzonych przez Autorską Szkołę Muzyki Allegretto we Wrocławiu i bydgoską Fundację Kreatywnej Edukacji.

Moim marzeniem była muzyczna edukacja na wysokim i przystępnym poziomie, zajęcia pełne zabawy i kreatywnego rozwoju. Myślę, że ten cel udało nam się w Lalalandii osiągnąć, widzę rozwój dzieci, które są uczestnikami naszych zajęć i czuję jaką relację udało nam się zbudować z Wami rodzicami J

Prowadzimy zatem zajęcia muzyczne, koncerty rodzinne a także warsztaty łącząc je także
z innymi formami kreatywnych zajęć jak np. robienie instrumentów z recyklingu, lasu w butelce czy prac techniką makramy.

Tworzymy także piosenki dla dzieci.

Coś o mnie.
Jestem córką emerytowanego nauczyciela. Jest to moja duma ponieważ mój Tato zaraził mnie jako małą dziewczynkę prawdziwą pasją do nauczania i od zawsze chciałam edukować.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach na specjalności wokalistyka jazzowa a także Pomagisterskiego Studium Logopedycznego działającego przy Uniwersytecie Warszawskim. Poza tym także certyfikowanym (w zasadzie kilkakrotnie J) instruktorem zajęć gordonowskich. Prowadzę zajęcia wokalne od 2009 roku o od 2017 także zajęcia umuzykalniające zajęcia gordonowskie, które znacie jako Gordonki.

Jestem współautorką bestselleru „Mamy dla mamy”- czyli poradnika dla kobiet, które noszą pod sercem mały cud.

Poza nauczaniem jestem wokalistką, która koncertuje, wspiera wokalnie artystów na scenie jako chórek i pracuje nad własną płytą.